Piotr Makówka ze szkoły Podstawowej w Turkowicach i i Kacper Krzyżostaniak ze szkoły Podstawowej nr 5 w Turku awansowali do mistrzostw województwa w indywidualnych warcabach klasycznych chłopców.
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Indywidulnych Warcabach Klasycznych Chłopców obyły się 2 lutego w Turku. W zmaganiach uczestniczyło 16 szkół, a do pojedynków stanęło 32 zawodników.
Dwa pierwsze miejsca awansowały do mistrzostw wojewódzkich. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.
Kolejność końcowa
|
|
M-ce |
Nazwisko Imię |
Klub |
Pkt. |
MBch. |
Bch. |
Prog. |
S.B. |
1 |
Makówka, Piotr |
SP Turkowice |
7.0 |
22.00 |
30.00 |
28.0 |
30.00 |
2 |
Krzyżostaniak, Kacper |
SP 4 Turek |
6.0 |
21.50 |
31.50 |
24.0 |
24.50 |
3 |
Jaśniewicz, Kacper |
SP Turkowice |
5.0 |
24.00 |
33.50 |
24.0 |
20.50 |
4 |
Sęk, Patryk |
SP Malanów |
5.0 |
19.00 |
28.00 |
17.0 |
17.00 |
5 |
Płóciennik, Szymon |
SP Miłaczew |
5.0 |
17.50 |
25.00 |
19.0 |
16.00 |
6 |
Biskup, Maciej |
SP 1 Turek |
5.0 |
16.00 |
22.50 |
20.0 |
14.00 |
7 |
Stefaniak, Rafał |
SP Malanów |
5.0 |
15.00 |
20.50 |
19.0 |
12.50 |
8 |
Tokarski, Szymon |
SP Przykona |
4.0 |
22.00 |
32.00 |
21.0 |
15.00 |
9 |
Badowski, Eryk |
SP Słodków |
4.0 |
21.50 |
30.50 |
17.0 |
13.50 |
10 |
Jasiak, Damian |
SP Miłaczew |
4.0 |
21.00 |
30.00 |
20.0 |
13.00 |
11 |
Marszał, Marcin |
SP Władysławów |
4.0 |
19.00 |
28.00 |
19.0 |
13.00 |
12 |
Domagalski, Eryk |
SP Słodków |
4.0 |
19.00 |
27.00 |
15.0 |
13.00 |
13 |
Bruś, Mateusz |
SP Żuki |
4.0 |
16.50 |
24.00 |
12.0 |
11.50 |
14 |
Buda, Kacper |
SP 5 Turek |
4.0 |
15.50 |
21.50 |
13.0 |
9.50 |
15 |
Szadek, Rafał |
SP Dobra |
3.5 |
17.50 |
25.50 |
14.0 |
9.00 |
16 |
Rychter, Jakub |
SP Władysławów |
3.5 |
17.00 |
24.50 |
11.5 |
11.00 |
17 |
Szczeciński, Arkadiusz |
SP Przykona |
3.0 |
19.50 |
28.00 |
10.5 |
9.00 |
18 |
Piechota, Norbert |
SP 5 Turek |
3.0 |
19.00 |
26.50 |
16.0 |
10.00 |
19 |
Staszak, Filip |
SP 1 Turek |
3.0 |
18.50 |
26.50 |
15.5 |
10.25 |
20 |
Czupryński, Kacper |
SP Dobra |
3.0 |
15.50 |
21.50 |
14.5 |
6.00 |
21 |
Kołata, Adam |
SP Kaczki Śr |
3.0 |
15.50 |
20.00 |
10.0 |
5.50 |
22 |
Migas, Szymon |
SP Sarbice |
3.0 |
14.50 |
20.50 |
12.0 |
7.25 |
23 |
Głogowski, Miłosz |
SP Grzymiszew |
3.0 |
14.00 |
18.50 |
9.0 |
6.00 |
24 |
Cieślak, Patryk |
SP 4 Turek |
3.0 |
12.50 |
17.00 |
7.0 |
3.50 |
25 |
Piekarczyk, Kamil |
SP Żuki |
2.5 |
18.00 |
25.50 |
10.5 |
7.25 |
26 |
Kwietniewski Łukasz |
SP Boleszczyn |
2.5 |
14.00 |
21.00 |
8.5 |
6.75 |
27 |
Marciniak, Patryk |
SP Kaczki Śr. |
2.5 |
14.00 |
18.50 |
9.0 |
4.50 |
28 |
Wolniewicz, Błażej |
SP Grzymiszew |
2.0 |
17.50 |
24.50 |
10.5 |
6.00 |
29 |
Niemowny, Majkel |
SP Koźmin |
2.0 |
16.00 |
23.00 |
10.5 |
4.50 |
30 |
muszyński Marcin |
SP Boleszczyn |
2.0 |
11.50 |
19.00 |
7.5 |
2.50 |
31 |
Mysłowski, Jakub |
SP Sarbice |
1.0 |
13.50 |
18.00 |
3.0 |
0.50 |
32 |
Kowalewski, Damian |
SP Koźmin |
0.5 |
16.00 |
22.00 |
0.5 |
1.00 |
|
Foto:MOS